Прайс

 

Верхняцька дослідно-селекційна станція

Інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків

Національної академії аграрних наук України

ПРОПОНУЄ НА РЕАЛІЗАЦІЮ

насіння ярих культур:

ЯЧМІНЬ ЯРИЙ

Командор (еліта, І репродукція)

Оригінатор – Селекційно-генетичний інститут. Різновидність – нутанс. Занесений до Реєстру сортів України з 2007 року. Для всіх зон. Сорт середньостиглий, посухостійкий, високостійкий до вилягання,  борошнистої роси, карликової іржі. Висока вирівняність стеблостою. Норма висіву – 4 - 4,5 млн./га. Сорт для умов високоінтенсивного землеробства, пивоварний.

 

Воєвода  (еліта)

Оригінатор – Селекційно-генетичний інститут. Різновидність - нутанс. Занесений до Реєстру сортів України з 2012 року. Для всіх зон. Сорт середньостиглий, посухостійкий, високостійкий до вилягання та листостеблових хвороб, стійкий до сажкових захворювань.

Сорт високоінтенсивного землеробства.  Норма висіву – 4 - 4,5 млн./га. Пивоварний.

 

Аватар (еліта)

Оригінатор – Селекційно-генетичний інститут. Різновидність – нутанс. Занесений до Реєстру сортів України з 2014 року. Для всіх зон. Сорт середньостиглий, посухостійкий, високостійкий до вилягання,  борошнистої роси, карликової іржі. Висока вирівняність стеблостою. Норма висіву – 4 - 4,5 млн./га. Вегетаційний період 77-80 днів Сорт для умов високоінтенсивного землеробства, пивоварний.

 

Модерн  (еліта, перша)

Оригінатор – Інститут рослинництва ім. В.Я.Юр’єва НААН. Перший в Україні безостий сорт, різновидність – inerme. Рослина середньої висоти (88-100 см). Група стиглості – середньостиглий, тривалість вегетації 87-97 днів. Стійкий до вилягання, стійкий до посухи. Сорт є джерелом комплексної стійкості до ураження збудниками летючої і кам’яної сажки. Сорт напівінтенсивного типу. Рекомендована норма висіву 4,0 - 4,5 мпн. шт/га схожих насінин. Зерновий.

 

Тівер (еліта)

Оригінатор – Інститут кормів та сільського господарства Поділля НААН. Різновидність – нутанс. Занесений до Реєстру сортів України з 2016 року. Для зони Полісся. Сорт середньостиглий, посухостійкий, високостійкий до вилягання та листостеблових хвороб. Рекомендована норма висіву 4,0 - 4,5 мпн. шт/га схожих насінин. Зерновий.

 

ОВЕС ЯРИЙ

Декамерон  (еліта)

Оригінатор - Верхняцька дослідно селекційна станція ІБК і ЦБ. Занесений до Реєстру сортів рослин України з 2011 року. Рекомендована зона вирощування - Лісостеп та Полісся. Різновидність  -  ayrea . Маса 1000 зерен – 35,2 г . Сорт середньостиглий, вегетаційний період 95 днів. Стійкий до осипання та вилягання. Посухостійкість середня. Потенційна урожайність сорту  75 ц / га .Сорт добре кущиться, рекомендована норма висіву  4,0-4,5 млн. шт./га.

 

Дієтичний  (супереліта)

Оригінатор -  Верхняцька дослідно – селекційна станція ІБК і ЦБ. Занесений до Реєстру сортів рослин України з 2015 року.  Рекомендована зона вирощування -  Лісостеп та Полісся. Різновидність  - nuda. Має добре виповнене голе зерно. Сорт ранньостиглий, вегетаційний період складає – 70-90 днів. Стійкий проти осипання та вилягання. Урожайність сорту складає – 4,9-5,7 т/га. Маса 1000 зерен – 26,4 г. Рекомендована норма висіву  5,0-5,5млн. шт./га.

ГОРОХ

 

Царевич  (еліта,І репродукція)

Оригінатор - Інститут рослинництва ім. В.Я. Юр’єва. Внесений до Реєстру сортів з 2008 року для зони Лісостеп, Полісся. Різновидність – контекстум (зчеплена). Сорт безлисточкового (вусатого), напівкарликового типу,  зернового використання, середньостиглий. Стійкий до вилягання і обсипання насіння, придатний до збирання прямим комбайнуванням. Посухостійкий. Норма висіву – 1,2 – 1,4 млн/га.

 

            Горошок овочевий

ВИКА ЯРА

 

Ярослава  (еліта, І репродукція )

Оригінатор – Білоцерківська дослідно-селекційна станція. Внесений до Державного реєстру з 2006 року для зони Лісостеп, Полісся. Різновидність – іммакулята. Сорт середньостиглий, достатньо стійкий до посухи протягом вегетації та перезволоження в другій половині вегетації. Стійкий до осипання, незначно уражується хворобами. Має середню-стійкість до вилягання. Норма висіву – 1,2 - 1,5 млн/га.

           

           Євгена  ( І репродукція )

          Оригінатор – Білоцерківська дослідно-селекційна станція. Внесений до Державного реєстру з 2008 року, рекомендований для  усіх зон України.  Різновидність – іммакулята.

Сорт середньостиглий, стійкий до посухи та середньостійкий до перезволоження у другій половині вегетації. Сорт високопродуктивний на кормову масу і насіння. Норма висіву – 1,2 - 1,5 млн/га.

           

ГРЕЧКА

 

Українка  ( еліта,перша )

Оригінатор – Інститут землеробства НААН. Занесений до державного Реєстру на 1997 рік. Зона вирощування Степ, Лісостеп, Полісся. Різновидність – алята. Сорт скоростиглий, невибагливий до умов вирощування, тонкоплівковий, вихід крупи – 78 %. Віднесений до групи цінних. Норма висіву – 2,5 - 3,0 млн/га.

 

 

Насіння затароване в мішки вагою 50 кг.

Перед посівом протруїти.

 

Заявку на придбання насіння можна зробити за  номерами  телефонів:

                                          насіннєводи : (098)53-28-471 Олександр Володимирович

                                                                 (096)79-99-341 Олена Іванівна

Ціни станом до 20.12.2017 р Ячмінь:еліта – 6500 грн, І р-5500 грн,; горох І р- 12500грн