Прайс

 

Верхняцька дослідно-селекційна станція

Інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків

Національної академії аграрних наук України

ПРОПОНУЄ НА РЕАЛІЗАЦІЮ

 

 

насіння пшениці озимої м’якої:

 

   Зорепад (еліта, І репродукція)

Оригінатор – Селекційно-генетичний інститут. Внесений до реєстру з 2011 року. Різновидність еритроспермум. Рекомендований для вирощування на всій території України. Сорт середньостиглий, середньорослий, високостійкий до вилягання та осипання. Високоінтенсивного типу. Високоврожайний – 9,1т/га. Належить до групи надсильних пшениць. Норма висіву 5,0-5,5 млн./га.

 

   Журавка одеська (еліта, І репродукція)

Оригінатор – Селекційно-генетичний інститут. Універсального типу для вирощування на різних агрофонах, високопродуктивний. Середньостиглий , вегетаційний період 276-283 дні. Середньо рослий (102-107 см). Стійкий до вилягання, осипання та до проростання на пні. Вирізняється високою продуктивною кущистістю. Відноситься до групи екстра сильних пшениць. Різновид еритроспермум. Відмінні показники якості зерна та стійкість до екстремальних умов посухи.

 

   Литанівка (І репродукція)

Оригінатор – Селекційно-генетичний інститут та ПрАТ «Селена». Внесений до реєстру з 2009 року. Рекомендований для вирощування в степовій та лісостеповій зонах країни. Різновидність  лютесценс.  Середньо рослий (96-114 см), сорт середньостиглий, високостійкий до вилягання,  осипання та проростання на пні. Морозостійкий та посухостійкий. Відноситься до сильних пшениць. Норма висіву 5,0-5,5 млн./га. Урожайність 7,6-11,4 т/га.

 

   Фаворитка ( І репродукція)

Оригінатор – Інститут фізіології рослин і генетики НАНУ, Миронівський інститут пшениці ім.В.М.Ремесла НААН. Різновидність лютесценс. Внесений до Реєстру з 2005 року. Сорт високопродуктивний, високоінтенсивного типу, середньостиглий, вегетаційний період 283-287 днів, середньостійкий до вилягання. Має середню зимо- та високу посухостійкість. Стійкий до проростання та обсипання зерна. Цінна пшениця. Норма висіву 5,5-6,0 млн/га. Урожайність 8,2-9,4 т/га.

 

   Каланча ( І репродукція)

Оригінатор – Інститут фізіології рослин і генетики НАНУ. Занесений до Реєстру сортів  з 2013 року. Різновидність еритроспермум. Сорт середньорослий, середньостиглий. Характеризується високими темпами росту та високою кущистістю. Стійкий до вилягання. Морозостійкість вища середньої, посухостійкість середня. Середньо стійкий до ураження борошнистою росою та бурою листковою іржею. Стійкий до осипання зерна. Сорт високоврожайний, інтенсивного типу. Цінна пшениця. Норма висіву 4,5-5,5 млн/га. Потенційна врожайність становить 8,4-10,6 т/га.

 

 

 

ячмінь озимий:

 

   Дев’ятий вал  (еліта)

Оригінатор – Селекційно-генетичний інститут. Внесений до реєстру з 2015 року. Сорт – дворучка. Різновидність паллідум. Високоінтенсивний, середньорослий. Стійкий до вилягання та осипання зерна. Має високу кущистість. Морозостійкість та посухостійкість висока. Норма висіву 4,5-5,0 млн/га. Потенційна врожайність становить 7,2-9,0 т/га.

 

 Снігова королева  (еліта)

Оригінатор – Селекційно-генетичний інститут. Внесений до реєстру з 2014 року. Сорт –                дворучка. Різновидність паллідум. Сорт високоінтенсивний, середньостиглий, колос середньої довжини. Високостійкий до вилягання та осипання. Має високу морозостійкість та посухостійкість.  Норма висіву 4,5-5,0 млн/га. Потенційна врожайність становить 9,0-10 т/га.

 

 

 

жито озиме:

 

   Велитень  (супереліта)

Оригінатор – Верхняцька дослідно-селекційна станція. Внесений до реєстру з 2004 року. Зона вирощування Полісся і Лісостеп. Сорт має високу посухостійкість та зимостійкість. Борошно має високі хлібопекарські властивості. Норма висіву насіння – 4,3-4,5млн./га.

 

 

   Полікросне  (супереліта)

Оригінатор – Верхняцька дослідно-селекційна станція. Внесений до реєстру з 2003 року. Рекомендована зона  вирощування Полісся. Сорт середньорослий, стійкий до вилягання.  Сорт має високу посухостійкість та зимостійкість. Борошно має високі хлібопекарські властивості. Норма висіву насіння – 4,0-4,5млн./га.

 

 

 

 

Насіння затароване в мішки вагою 50 кг. Перед посівом протруїти.

Додаткову інформацію та заявку на придбання насіння можна отримати за  номерами  телефонів насіннєводи : (098)53-28-471 Олександр Володимирович

                                          (096)79-99-341 Олена Іванівна